עגלת הקניות

0
סה"כ עלות המוצרים
אודות

אודות בודהיזם בישראל

ברוכים הבאים ל”בודהיזם בישראל”.

פעילות “בודהיזם בישראל” החלה בשנת 2007 בעקבות פניית ה”ק הדלאי לאמה לחיזוק הקשר ושיתוף הפעולה בין מורים וזרמים בודהיסטיים בישראל. באתר תוכלו למצוא מגוון של פעילויות המבוססות על עקרונות הבודהיזם, על גווניו השונים, שמתקיימות בישראל. כל הפעילויות הן מטעמם של המפרסמים ועל אחריותם בלבד.

בספריית האתר, ריכזנו עבורכם מבחר מאמרים בעברית בנושאים בודהיסטיים, תרגומים של דרשות בודהיסטיות (סוטרות), וידיאו עם שיחות של מורים בכירים מהארץ ומהעולם העוסקים בפניה הרבות של הדהרמה, והקלטות של מפגשים ושיחות דהרמה בעברית.

הרשמה לאתר “בודהיזם בישראל” מאפשרת לכם לקבל ישירות למייל בל יום חמישי את “פעם בשבוע” – המאמר הבודהיסטי השבועי, את “כתב העת הבודהיסטי” מדי חודשיים, וכן עדכונים שוטפים על פעילויות, ריטריטים וסדנאות בודהיסטיות בישראל.

האתר הוקם על ידי אבי פאר ואילן לוטנברג ופועל בעזרת צוות מתנדבים. הוא מוגש כמתנת הדהרמה לכל המתעניינים בדרך הבודהיסטית ואנו מקווים שתמצאו בו תועלת, העשרה והשראה בדרככם.

הנהלה

etayartzi

איתי ארצי

מנהל כללי | הולך בדרך הבודהיסטית משנת 2012. לומד, מתרגל ומלמד בודהיזם המשלב את דרך הזן והבודהיזם המוקדם. תלמידם של יובל אידו טל ואבי פאר. עוסק בהייטק וביזמות, למד מדעי הרפואה ובוגר התכנית ללימודי פסיכותרפיה בשיטת האקומי. הוציא לאור את ספרי הילדים "למה דרקונים יורקים אש?" ו-"ככה חתולים מבקשים סליחה". משתדל ללכת צעד-צעד בדרך המופלאה שהצביע עליה הבודהה.

לפרטים נוספים
shlomo.bezem

שלמה בזם

מתווה חזון ומסייע במימושו | לומד מלמד ומתרגל בודהיזם טיבטי, מאהמודרה ודזוגצ'ן, תלמידו של קרמה צ'גמה רינפוצ'ה וסנגטרול רינפוצ'ה – שושלת הקגיו. מייסד MEDITATION FACTORY, מרכז בודהיסטי לתרגול ולימוד בהרצליה. מתרגל  צ'י קונג וקרטה  מזה 45 שנה, ייסד וניהל חברות תכנה והיי טק בארץ ובעולם.

לפרטים נוספים

חנות הספרים

kfir_abinun

כפיר אבינון

אחראי תחום הפצת הספרים

כתב העת

מייסדים

avipeer

אבי פאר

מתווה חזון ומסייע במימושו | יליד 1951, לומד ומתרגל בודהיזם משנת 1995, בארץ ובחו”ל- בראיה רחבה ואינטגרטיבית היונקת ממסורות שונות. בשנת 2004 , מתוך רצון ליצור מרכז מידע בעברית למתעניינים בבודהיזם, הקים (יחד עם אילן לוטנברג) את אתר “בודהיזם בישראל” שהוא אתר ללא כוונות רווח המציג פרטים ועדכונים שוטפים על הפעילויות הבודהיסטיות בישראל, מכל הזרמים והמסורות.

לפרטים נוספים
ilanlut

אילן לוטנברג

מנהל כתב העת | לומד ומתרגל מעל ל-20 שנים את הדרך הבודהיסטית במסורות השונות. אילן מלמד בודהיזם ומדיטציה במסגרות שונות. גישתו משלבת לימוד מעמיק של המקורות בשילוב התרגול המדיטטיבי ויישומיו המעשיים כאימון יום-יומי ודרך חיים המובילה לערות ולחופש. ממקימי אתר “בודהיזם בישראל”, מעורכי כתב העת המקוון של “בודהיזם בישראל”, ומיוזמי תכנית “שבילים רבים דהרמה אחת”

לפרטים נוספים

ניהול אתר

moshebarel

משה בראל

אדמין - ניהול האתר

פייסבוק

פעם בשבוע - המאמר הבודהיסטי השבועי

mkogan

מיכאל קוגן

הפצה - המאמר הבודהיסטי השבועי

קשר עם מורים ועמותות

galbrander

גל ברנדר

מרכז התחום | התחיל את דרכו הרוחנית בשנת 2013 ובשנים האחרונות לומד ומתרגל את הדרך הבודהיסטית בהנחייתו של אבי פאר. לומד ומתרגל בודהיזם בראיה רחבה ואינטגרטיבית היונקת ממסורות התרוואדה, מהייאנה ודזוגצ׳ן. משתדל ליישם את ההבנה של חיים בהתהוות גומלין, המקבלים משמעות והגשמה ממערכות היחסים הממלאות אותם. מסייע במתן ליווי רוחני לאנשים עם מחלות קשות במסגרת עמותת ״שותפים למסע״ ומרכז את תחום התוכן של אתר “בודהיזם-בישראל”.

תרגום

Motyh

מוטי הרמן

מתרגם ספרים

Skip to content